Docieramy do KAŻDEGO miejsca w Polsce !
Kontakt
Zadzwoń lub napisz do nas
Właściciel firmy

Sławomir Pilniak
E-mail: zarzad@sbs-sim.pl

Wiceprezes

Martyna Pilniak-Lubaszka

Tel: +48 602538115

E-mail: martyna@sbs-sim.pl

Dyrektor

Marta Walewska
Tel: +48 604 215 700
E-mail: marta@sbs-sim.pl

Księgowość

Marzena Sikorska
Tel: +48 604 106 690
E-mail: marzena@sbs-sim.pl

Adres do korespondencji:

P.P.H."SBS-SIM"
Huta Mińska
ul. Wczasowa 25
05-300 Mińsk Mazowiecki

Kierownik produkcji

Tomasz Lubaszka
Tel: +48 604 527 727
E-mail: tomasz@sbs-sim.pl

Dział handlowy

Magdalena Widera

Tel: +48 660742953

E-mail: magda@sbs-sim.pl

Księgowość

Maciej Nalazek
Tel: +48 602 538 150
E-mail: maciej@sbs-sim.pl

 

Zakład produkcyjny:

Królewiec, Kościelna 21
05-300 Mińsk Mazowiecki
Tel/Fax: +48 25 759 07 41
Tel/Fax: +48 25 758 65 20

Specjalista ds produktów

Robert Majewski
Tel: +48 668 154 155
E-mail: majewski@sbs-sim.pl

Dział handlowy

Agnieszka Wieczorek
Tel: +48 604 259 500
E-mail: agnieszka@sbs-sim.pl

P.P.H. "SBS-SIM" – producent preparatu na pleśń Pilmas i nie tylko

Nasza firma funkcjonuje na rynku już ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy grono lojalnych Klientów. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie nieustannie poszerzać proponowaną ofertę. Aktualnie w katalogu dostępnych wyrobów znajdziesz między innymi preparaty na pleśń i grzyby, służące do gruntowania podłoża, usuwania rdzy, a także środki przeznaczone do czyszczenia szyb kominkowych. Jeśli masz pytania odnośnie do wytwarzanych produktów lub jakiejkolwiek innej kwestii, która Cię nurtuje, zachęcamy do kontaktu. Z wielką ochotą rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.