Docieramy do KAŻDEGO miejsca w Polsce !
Kontakt
Zadzwoń lub napisz do nas
Właściciel firmy
Sławomir Pilniak
E-mail:zarzad@sbs-sim.pl
Wiceprezes
Martyna Pilniak-Lubaszka
Tel: +48 602538115
E-mail:
martyna@sbs-sim.pl
Dyrektor
Marta Walewska
Tel: +48 604 215 700
E-mail:
marta.walewska@sbs-sim.pl
Księgowość
Marzena Sikorska
Tel: +48 604 106 690
E-mail:
marzena.sikorska@sbs-sim.pl
Adres do korespondencji:
P.P.H."SBS-SIM"
Huta Mińska
ul. Polna 22
05-300 Mińsk Mazowiecki
Kierownik produkcji
Tomasz Lubaszka
Tel: +48 604527727
E-mail:
tomasz.lubaszka@sbs-sim.pl
Dział handlowy
Magdalena Widera
Tel: +48 660742953
E-mail:
magdalena.widera@sbs-sim.pl
Księgowość
Maciej Nalazek
Tel: +48 602 538 150
E-mail:
maciej.nalazek@sbs-sim.pl
Zakład produkcyjny:
Królewiec, Kościelna 21
05-300 Mińsk Mazowiecki
Tel/Fax: +48 25 759 07 41
Tel/Fax: +48 25 758 65 20
Specjalista ds produktów
Robert Majewski
Tel: +48 668 154 155
E-mail:
robert.majewski@sbs-sim.pl
Dział handlowy
Agnieszka Wieczorek
Tel: +48 604 259 500
E-mail:
agnieszka.wieczorek@sbs-sim.pl
P.P.H. "SBS-SIM" – producent preparatu na pleśń Pilmas i nie tylko

Nasza firma funkcjonuje na rynku już ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy grono lojalnych Klientów. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie nieustannie poszerzać proponowaną ofertę. Aktualnie w katalogu dostępnych wyrobów znajdziesz między innymi preparaty na pleśń i grzyby, służące do gruntowania podłoża, usuwania rdzy, a także środki przeznaczone do czyszczenia szyb kominkowych. Jeśli masz pytania odnośnie do wytwarzanych produktów lub jakiejkolwiek innej kwestii, która Cię nurtuje, zachęcamy do kontaktu. Z wielką ochotą rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości.