https://www.traditionrolex.com/29

 Orły biznesu - SBS-SIM
Docieramy do KAŻDEGO miejsca w Polsce !
ORŁY BIZNESU
Niedziela 07-12-2008

Tego jeszcze w historii powiatu mińskiego nie było. Po sukcesach spółki Minbud w konkursie na lidera przedsiębiorczości i firmy Folpak wśród gazel biznesu przyszedł czas na mazowieckich orłów. W minioną, andrzejkową sobotę złotą statuetkę zdobyła mińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mechanik”, a brązową – firma SBS-SIM z Huty Mińskiej

Orły biznesu

Statuetka

 Od sześciu lat Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza organizuje konkurs na mazowiecką firmę roku, którego corocznym ukoronowaniem jest gala w hotelu Gromada z wręczeniem zwycięzcom tytułu Mazowieckiej Firmy Roku (MFR) i statuetki ORŁA BIZNESU. Celem konkursu jest umocnienie integracji środowiska gospodarczego i taka promocja najlepszych firm, by te nie tylko stawały się bardziej konkurencyjne na rynku, ale też wpływały na rozwój Mazowsza. W tym roku po raz pierwszy do prywatnego biznesu dołączono samorządy, które najlepiej dbają o rynek pracy, oświatę, zdrowie i środki unijne.
Tegoroczna edycja MFR zgromadziła 75 firm i 14 samorządów, których przedstawiciele wzięli udział w sobotniej gali 29 listopada br. W pojemnej sali hotelu Gromada rozgościło się ponad 700 osób oczekujących werdyktu konkursowego jury, który przedstawiał Tomasz Kammel z aktorką Karoliną Muszelak (znaną m.in. z „Plebanii”). Między prezentacjami laureatów śpiewała Katarzyna Skrzynecka, a estradową gwiazdą gali biznesu był Janusz Laskowski ze swoją nieśmiertelną „Beatą” i „Kolorowymi jarmarkami”.
Zanim jednak salę opanował bard peerelowskich bazarów, a na stołach pojawiły się hotelowe smakołyki, mińscy nominaci z niepokojem słuchali kolejnych werdyktów w 14 kategoriach – od budownictwa po zarządzanie nieruchomościami. Właśnie w tej ostatniej, a – jak się okazało – nam najmilszej złotego ORŁA BIZNESU i tytułu Mazowieckiej Firmy Roku 2008 zdobyła mińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mechanik”. Prezes Henryk Oklesiński nie wierzył aż w taki sukces, bo przed dwoma tygodniami został tylko wyróżniony w drugiej edycji konkursu „Orły Polskiego Budownictwa”. Tam zdecydował brak certyfikatu jakości ISO, tutaj doceniono spółdzielczą infrastrukturę, aspekty ekologiczne i walory ekonomiczne spółdzielni.
Budowlane wyróżnienia zdobyła także spółka Majster-Pol Kosińskich z Mieni jako producent materiałów budowlanych, a w kategorii infrastruktury inżynieryjno-drogowej na brązowego orła zasłużyło mińskie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów, które – jak ostatnio informowaliśmy – stara się o wykonawstwo obwodnicy Mińska.
Powstała przed 12 laty firma SBS-SIM już drugi raz ubiegała się o tytuł Mazowieckiej Firmy Roku. Tym razem z większym niż przed rokiem sukcesem, bo Sławomir Pilniak może postawić na swoim biurku brązowego ORŁA BIZNESU i zaliczać się do najlepszych producentów artykułów chemii budowlanej. Kupując więc zabójcze dla pleśni Pilmasy, szpachlówki, kleje, bejce wodne czy silikony warto zwrócić uwagę na logo producenta. Właściciele SBS-SIM uważają, że ich oryginalne produkty mają najlepszy stosunek jakości do ceny.

Za rok może być jeszcze lepiej, czego życzymy wszystkim firmom i samorządom naszego regionu.