https://www.traditionrolex.com/29

 Vip-y w blasku fleszy - SBS-SIM
Docieramy do KAŻDEGO miejsca w Polsce !
VIP-y w blasku fleszy
Piątek 23-10-2015

W sobotni wieczór 17 października w eleganckich wnętrzach warszawskiego hotelu Sheraton najlepsi z najlepszych w swojej dziedzinie odebrali statuetki przyznane przez "Magazyn VIP" podczas 3. Gali VIP. Goście doskonale bawili się przy utworach w wykonaniu Wojciecha Ezzata, Pauliny Szarek i Roberta Janowskiego

Redakcja "Magazynu VIP" po raz 3. uhonorowała liderów, których działalność zasługuje na wyróżnienie. W gronie laureatów znaleźli się zarówno przedsiębiorcy i menadżerowie w ochronie zdrowia, jak i najaktywniejsi samorządowcy, którzy zmieniają warunki życia lokalnych społeczności oraz wizerunek polskich regionów, a także znani przedstawiciele życia publicznego, którzy cieszą się sympatią i zasługują na uznanie, udowadniając swym dorobkiem, że mamy być z czego dumni.

Gości powitał ze sceny doświadczony duet: Katarzyna Dowbor i Michał Olszański, zapraszając na scenę redaktora naczelnego "Magazynu VIP" Mariusza Gryżewskiego, który podziękował wszystkim za przybycie i życzył udanego wieczoru. Dziennikarze poprowadzili uroczystość z dużą swobodą i poczuciem humoru, dzięki czemu uśmiech nie schodził z twarzy przybyłych. Gdy nastąpił moment wręczenia statuetek, jako pierwsi nagrody odebrali laureaci w kategorii VIP Biznesu, a więc ci, którzy mogą uchodzić za wzór polskiego przedsiębiorcy pod względem jakości, rzetelności i zarządzania ukierunkowanego na ciągły rozwój, jak również ci, którzy postawili na innowacyjność i skutecznie łączą biznes z nauką.

W dalszej kolejności do najlepszych przedsiębiorców dołączyli laureaci uhonorowani tytułem "VIP 2015" - wybitni reprezentanci życia publicznego, reprezentujący takie dziedziny, jak kultura, sport, publicystyka. W tym gronie docenieni zostali: - nieobecny podczas gali - Wojciech Młynarski, Piotr Fronczewski, aktorskie małżeństwo Katarzyna i Cezary Żak, Grażyna Barszczewska, Marek Włodarczyk, Jerzy Bończak, Maria Seweryn, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Ewa Błaszczyk, a także spoza środowiska aktorskiego: znany jako gospodarz "Magazynu Kryminalnego 997" Michał Fajbusiewicz, 2-krotny medalista igrzysk olimpijskich Tomasz Majewski, historyk i muzealnik, dyrektor Muzeum Historycznego Miasta Gdańska Adam Koperkiewicz, dziennikarz, przybliżający nam kulturę czeską Mariusz Szczygieł, a także ci, którzy czują się jak ryby w wodzie nie tylko na scenie, lecz przede wszystkim z piosenką na ustach: Robert Janowski, Krzysztof Cugowski oraz Lidia Stanisławska. Ostatnia para artystów spontanicznie wystąpiła przed publicznością, śpiewając wspólnie "Już nie ma dzikich plaż".

Ceremonię wręczenia statuetek zakończyły kategorie: VIP w Ochronie Zdrowia 2015, VIP Samorządu 2015, Firma VIP-a 2015 oraz Zegarek VIP-a, Klinika VIP-a i Miejsce VIP-a. Po części oficjalnej gali i degustacji potraw przygotowanych przez szefa kuchni hotelu Sheraton wrażenia artystyczne zapewnił gościom swym minirecitalem Robert Janowski, przy okazji wciągając gości do zabawy, którą od lat prowadzi w telewizji, i pytając: "Jaka to melodia?". Po występie emocje nie opadły ani na chwilę, bo każdy z gości czekał, by usłyszeć ze sceny swoje nazwisko przy okazji loterii wizytówkowej. Nic dziwnego - atrakcyjne nagrody zawsze cieszą, a tego wieczoru było ich pod dostatkiem. Zwieńczeniem wieczoru była zabawa taneczna na parkiecie, który nie pustoszał do samego rana.

Firma VIP-a 2015

  1. Bank Spółdzielczy w Przemkowie
  2. Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego - Państwowy Instytut Badawczy
  3. "Polisa-Życie" Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group
  4. PPH SBS-SIM Sławomir Pilniak
  5. Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.
  6. Słoneczna Tłocznia Sp. z o.o. S.K.A.
  7. VIGGET